יום הולדת 50 – נעה שוהם הפקות

מזל טוב! אתם חוגגים יום הולדת 50 –  זו בהחלט סיבה למסיבה! חשוב מאוד שאת היום הולדת הזאת יפיק לכם מישהו שבאמת יודע כיצד להפיק חגיגות ימי הולדת.

חגיגת יובל היא לא עניין של מה בכך, מעבר לפן האישי מדובר בכברת דרך עבור המשפחה. האורחים לרוב יהיו בני המשפחה והחברים הקרובים ביותר, אירוע מסוג זה אמור להיות ממוקד רגשי ועוצמתי ולהשאיר טעם טוב לכל החוגגים אותו. תכנון אירוע כזה ידרוש היכרות עם הנפשות הפועלות, יצירת סיפור אותו נרצה לספר באמצעות הומור ואהבה. אנו בנועה הפקות הפקנו עשרות אירועים מרגשים אשר ישאירו לכם את הזמן להיות עם האנשים החשובים לכם ביום החשוב הזה.

הזמנת האורחים יובילו לקשר אינטימי יותר בינכם לבין יקיריכם. הם לא ישכחו אירוע בו זכו ליחס אישי ואווירה מיוחדת בטקס מרגש שיזכר לעוד הרבה שנים טובות. עם התכנון הנכון, הבנת הסיפור אותו נרצה להביר יתקבל בסופו של דבר אירוע מושלם שיקרב את בני המשפחה המכרים והחברים הקרובים.

זו ההזדמנות שלכם לחגוג עם כל המשפחה, החברים והמכרים אירוע בלתי נשכח עם המון גיבוש, אהבה, הומור ונוסטלגיה. אנו נדאג לכל הפרטים מסביב תוך מתן דגש לסיפור אותו נרצה לספר והחיים אותם אנו חוגגים ביחד איתכם.

אנחנו  בנועה שוהם הפקות מתמחים בארגון ימי הולדת עגולים אשר מעניקים את הכבוד, האהבה וההערכה הראויה לחוגגי יום הולדת 50 – תוך לימוד מעמיק של אופי החוגג, משפחתו וחבריו, אנחנו מארגנים יום הולדת שמח, מעניין ומרגש בהקפדה על כל פרט ופרט.

למה דווקא נעה שוהם הפקות?

·        למעלה מ-18 שנות ניסיון בהפקת יום הולדת 50 עם עשרות לקוחות מרוצים

·        ליווי אישי משלב ההיכרות, התכנון, הביצוע וניהול יום האירוע

·        שירות בוטיק המתבטא בסיפוק מענה מלא לכל דרישה

·        התאמה מושלמת לצרכי הלקוח בהתאם לסטייל האישי שלו

·        מחירים אטרקטיביים השווים לכל כיס.

לקבלת מידע נוסף על הפקת יום הולדת 50 התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

יום הולדת 50
יום הולדת 50


shi6
shi5

סגירת תפריט