הפקת בר מצווה

שנת בר המצווה היא שנה מרגשת, עשירה בנקודות שיא אינטימיות ומשפחתיות.
העליה לתורה ומסיבת בר המצווה מהוות שני שיאים בשנה המיוחדת הזאת.

, הפקת בר מצווה
, הפקת בר מצווה
, הפקת בר מצווה
, הפקת בר מצווה
, הפקת בר מצווה
, הפקת בר מצווה

רק אתמול הבן היקר שלכם השמיע קול בכי בחדר הלידה והנה, כאילו לא עבר יום, ואתם עומדים לתכנן לו את מסיבת בר המצווה.
עליה לתורה הוא אירוע מיוחד, בו בינכם עובר באופן רשמי מילדות לבגרות. בין אם תבחרו לחגוג את האירוע בחיק המשפחה הגרעינית בלבד
ובין אם תחפצו להזמין חברים וקרובי משפחה נוספים, קיימת משמעות רבה להפקה נכונה ומותאמת של אירוע העליה לתורה.

מדובר באירוע מכובד מאוד, סימלי וטיקסי וכך גם יש להתייחס אליו. את הניואנסים הקטנים ואת הסגנון שיוביל את האירוע, אנו נקבע ביחד אתכם, כך שהאירוע יתנהל באופן הרמוני, משפחתי, אך לא פחות, אפוף שיק וסטייל כיאה למעמד. הפקת בר מצווה שונה מהפקת עליה לתורה. הפקת בר מצווה מאפשרת לחתן השמחה להגשים את כל חלומותיו. זה המקום בו הוא יוכל לשמוח עם חבריו לכיתה, להרגיש מרכז האירוע וליהנות משפע של תשומת לב המופנית אליו.

אירוע בר מצווה יכול להתקיים במגוון מקומות, מאולמות אירועים ועד למקומות מרוחקים. הכל תלוי בכם. על מסיבת בר מצווה מוצלחת, להתאים לאופיו של הילד, לרצונות שלו ולאהבות שלו. עוד לפני הפקה כזאת או אחרת, החיבור של הילד לאירוע הוא סוד ההצלחה הגדול ביותר. זה היום שלו ותפקידנו להעניק לו את תחושת הנוחות, האושר והסיפוק, המירביים.

 

אנו נלווה אתכם משלב החשיבה הראשונית ובחירת מעטפת ונושא, דרך הכנת התקציב, התקשרות עם ספקים, הכנת פלייליסט ביחד אתכם וכמובן, עם חתן בר המצווה, בחירת קייטרינג, הפקת תפאורה, סידורי ישיבה, הסדרי הסעה, הפקת אלבום בר מצווה וכל פרט נוסף שידרש כדי לאפשר לכם ליהנות מאירוע שנתפר ותוכנן בדיוק לחלום הפרטי שלכם.

אנו בנועה שוהם הפקות נבנה יחד אתכם ועם חתן הבר מצווה אירוע שיהיה מיוחד רק להם ולכם, נבדוק עם ילד הבר מצווה מה הוא אוהב ועל מה הוא חולם נפיק לכם אירוע קסום ובלתי נשכח. אנחנו בנועה שוהם הפקות מאמינים שחגיגת הבר מצווה צריכה להיות מושלמת. בפרט בפרטים הקטנים ולכן עם המון תשומת לב לרצונות שלכם ושל ילדכם, נפיק חגיגת בר מצווה ייחודית וקסומה, מקורית וכיפית.

בכל מקום שתחלמו עליו ועם דגש על כל פרט ופרט, נהפוך לכם את יום העלייה למצוות ליום שישקף את נקודת הציון המשמעותית בחייו של ילדכם. נדע ליצור אווירה טובה ומשפחתית לצד הומור, חברות והמון נחת. מבטיחים שתהה זו חוויה בלתי נשכחת.

סגירת תפריט