אירועים בבית פרטי

אירועים בבית פרטי הם טרנד חזק מאוד בתחום האירועים בשנים האחרונות, במיוחד כאשר מדובר באירועי יוקרה אקסקלוסיביים. בין אם מדובר בוילה בכפר או אחוזה בעיר, אירוח בבית הוא חוויה שונה לחלוטין עבור האורחים אשר מקבלים הצצה לביתו הפרטי של המארח, שהוא לרוב גם בעל השמחה.

אירועים בלתי נשכחים בבית פרטי

כאשר מדובר באירועים גדולים, הבית משנה את צורתו והופך לגן אירועים ליום אחד, עם עיצוב מרהיב וקייטרינג מקצועי. לעומת זאת, ישנם אירועים בבית פרטי אשר המארח רוצה לספק בהם אווירה אינטימית יותר לאורחים, עם שף פרטי אשר מבשל ארוחת גורמה במטבח הביתי.
אירועים בבית פרטי הם בעלי פוטנציאל להיות מרהיבים עוד יותר מאשר אירועים בגן אירועים מסודר, מאחר וכל תשתית האירוע מוקמת מאפס ויש מקום רב ליצירתיות וביטוי לטעמו האישי של המארח. בנוסף, יש קסם באירוח הביתי אשר לא ניתן למצוא באף אולם או גן אירועים, אשר התקיימו בו כבר אלפי חגיגות. יש בבית הפרטי אלמנט אישי אשר נוגע לליבם של האורחים, ונותן ערך מוסף לחוויה.

אירועים בבית פרטי

אירועים בבית פרטי – מורכבים יותר.

אירועים בבית פרטי הם אירועים מורכבים יותר להפקה, מאחר ונדרש להקים תשתית לאירוע על גבי תשתית של בית פרטי אשר אינו ערוך לאירועים. לכן לאירועים מסוג זה נדרש צוות הפקה מיומן ומקצועי, עם ניסיון באירועים מסוג זה, שיודע להקים את אירועים כאלו ברמה הגבוהה ביותר.

ניתן לעשות גם אירוע מחולל יח"צ ועוד מגוון רחב של אירועים בבתים פרטיים כגון ימי הולדת עגולים וימי הולדת למבוגרים.

מחפשים חברת הפקות להקמה של אירועים בבית פרטי ברמה הגבוהה ביותר ? פנו עוד היום למרכז הישראלי לאירועים ונשמח לעמוד לרשותכם.

shi6
shi5
סגירת תפריט