מעצבת אירועים

מעצבת אירועים מקצועית אחראית על הויז'ואל והקונספט העיצובי של האירוע, העיצוב הוא הדבר הראשון אליו ישים לב האורח בהיכנסו לשטח ההפקה. תהליך זה הינו קריטי בהפקת אירוע מוצלח שכן שטח הפקה לא מעוצב יקרין על התחושה הכללית של האירוע וישפיע על המסר אותו רצינו להעביר מלכתחילה. מעצבת האירוע תקרא את קהל היעד, תגבש תכנית עיצוב המתאימה ללקוח וקהל האורחים תוך מתן דגש למטרת הכינוס והעברת המסר בצורה הטובה ביותר. נועה הפקות עם נסיון עשיר בעיצוב אירועים תדאג שהאירוע שלכם יהיה מושלם מושלם משלב התכנון ועד לביצוע.

הפקת אירועי חברה

העובדים הם הנכס היקר ביותר שלנו. הם אלו שמביאים את התפוקות, מפתחים את הרעיונות ומוציאים לפועל את חזון החברה. ימי כיף וימי גיבוש הם ימים מיוחדים המוקדשים כולם לעובדים – אירועי חברה הם אירועים מגבשים ומעצימים אשר מטרתם העילאית היא שיפור יחסי העובדים עם המנהלים ובין עצמם ובסופו של דבר גם ייעול החברה.

אם התעניינתם לגבי הפקת אירועי חברה הגעתם בדיוק אל המקום הנכון!  נועה שוהם הפקות מתמחים ביצירת תוכן מיוחד לאירוע – בפרט לאירועי חברה!

נועה שוהם, בעלת נועה שוהם הפקות, עוסקת בתחום האירועים משנת 1998. נועה וצוות נועה שוהם הפקות מתמחים בארגון והפקת אירועי חברה – תוך נתינה מכל הלב, ויצירת אירועים הרמוניים וייחודיים בלתי נשכחים, עם נגיעת קסם אישית בכל אירוע ואירוע.

אנו בנועה שוהם הפקות, מאמינים כי לכל אירוע ולכל לקוח הייחודיות שלו, ולהצלחתו נדרשת מקצועיות, ניסיון והקפדה על הפרטים הקטנים, תוך השקעת יצירתיות, מעוף ודמיון ויצירה משותפת של אירוע חד פעמי.

אנו מבטיחים כי לקוחותינו יזכו לשרות מקצועי אמין ומלא לאורך כל הדרך, ושואפים להביא את החידושים האחרונים בכל תחום במטרה להגיע אל לב הצרכנים והאורחים, ומסייעים ללקוח להגשים את שאיפותיו ורצונותיו באירוע, תוך הבטחת חוויה חיובית לכל לקוח ואורח.

אנחנו ניצור עבורכם תוכן מיוחד לאירועי בהתאם לסגנון המועדף שלכם ונדאג לכם להפקת אירוע חברה בלתי נשכחת.

הפקת אירועי חברה
הפקת אירועי חברה
מעצבת אירועים
מעצבת אירועים
הפקת אירועי חברה
הפקת אירועי חברה
מעצבת אירועים
מעצבת אירועים

shi6

סגירת תפריט